Kurz - nakládání s odpady nejen ze staveb a demolic

Vzdělávání, stavební a demoliční odpady, legislativa

Ústav pro životní prostředí Karlovy Univerzity v Praze v letošním roce pořádá kurz celoživotního vzdělávání o legislativě nakládání s odpady. Jedním z důležitých témat, která budou na kurzu řešena jsou odpady ze staveb a demolic. Pokud ve své praxi řešíte jestli, vybourané betony, cihly, výkopové zeminy musí být vždy odpadem, nebo můžou být za nějakých podmínek znovu použity jako hodnotný stavební materiál, přijďte si poslechnout, co o tom říkají lidé tvořící právní předpisy, lidé přímo z Ministerstva životního prostředí. Na kurzu se dozvíte mnoho i o dalších tématech jako je evidence odpadů, nakládání s nebezpečnými odpady, přepravě odpadů a nahlédnete i do zákoutí správního řádu a činnosti České inspekce životního prostředí.

V případě zájmu navštivte webové stránky kurzu

  
https://sites.google.com/view/cvodpady/home

 

   

Datum zveřejnění: 21.9.2018

Zpět na všechny novinky

Novinky

ARSM - R E C Y C L I N G 2020

15.-16.10.2020. Jubilejní 25. ročník mezinárodní konference. Cirkulární ekonomika ve stavebnictví. Recyklace a využívání druhotných stavebních materiálů.

CIDEMAT Hranice, s.r.o. - Teracový šestiúhelník

Šestiúhelník je teracová dlažba ve tvaru šestiúhelníku dle přiloženého nákresu. Dlažba je dvouvrstvá, kdy vrchní pohledová plocha je tvořena teracovou drtí různých frakcí a barev, …

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz