Českomoravský beton, a.s. otevírá nový provoz, betonárnu Hlinsko

Betonárna Hlinsko je jedním z nově otevřených provozů společnosti Českomoravský beton, a.s. .

Je řízena plně automatickým systémem ME 30, který zaručuje přesné dávkování, a tím i výslednou vysokou kvalitu betonu. Betonárna je vybavena technologií typu SB VLK 25, čtyř komorovým zásobníkem kameniva a čtyřmi zásobníky pojiva a plniva. Nedílnou součástí betonárny je recyklační zařízení pro zpracování zbytkového betonu. Betonárna v Hlinsku je provozována celoročně, pro zimní období je vybavena zařízením pro ohřev kameniva a teplé záměsové vody. Vysokou kvalitu výroby demonstruje certifikovaný systém řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001, certifikovaný systém hospodaření s energií dle normy ČSN EN ISO 50001 a certifikovaný systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ČSN EN 45001. Zkušebnictví provádí akreditovaná zkušební laboratoř společnosti BETOTECH, s.r.o.

Betonárna Hlinsko nabízí kromě transportbetonu také výrobu moderních materiálů pro lepší stavění, mezi které patří například lité směsi ANHYMENT a CEMFLOW aj. Ke všem produktům je poskytována široká nabídka služeb včetně poradenství. Veškeré kontakty naleznete na stránkách společnosti v detailu provozu. Betonárna Hlinsko vyrábí v plném provozu od letošního května.

- skupina Českomoravský beton

Datum zveřejnění: 19.6.2020 , Autor: Českomoravský beton, a.s.

Zpět na všechny novinky

Novinky

TRANSBETON s.r.o. – expert na speciální betony

Uplynulý rok se v podání společnosti TRANSBETON s.r.o. nesl ve znamení náročných betonáží speciálními betony, z nichž ty nejzajímavější vám v tomto článku představíme. …

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz