BEST přichází s novými designovými dlažbami

Na veletrhu FOR ARCH 2014 představil BEST nové dlažby.

Po oslnivém úspěchu loňské premiéry kolekce dlažeb IN přichází BEST s dalšími kameny z této řady. Nové moderní velkoplošné sestavy pravoúhlých kamenů BEST – BELEZA IN a BEST – BELISIMA IN zaujmou nejen svým tvarem a nabídkou barev, ale především nadčasovým povrchem v různých úpravách.

 

Obě dlažby jsou vyráběny ve výšce vhodné pro pojezdové plochy a třech povrchových variantách: ve standardní hladké, pak v provedení sametovém a nakonec ve zcela novém povrchu ANTICO, který si získá každého příznivce elegantních architektonických prvků. Poslední dva jmenované povrchy jsou ošetřeny ochrannou vrstvou, která chrání kameny před znečištěním a usnadňuje jejich údržbu.

 

Další podzimní novinka 2014, dlažba BEST – SOLITERA, je svým tvarem předurčena především na místa, kde vyniknou její nepravidelné tvary a spáry, díky nimž získává vzhled přírodního lomového kamene. Lze ji využít na chodníky, příjezdové cesty a další typy zpevněných ploch.

 

Až do 30. listopadu 2014 nabízí BEST na všechny uvedené novinky mimořádné zaváděcí ceny.

 

Více na www.best.info .

 

 

         

BEST – BELEZA IN, BEST – BELISIMA IN, povrch sametový, barva colormix arabica         

 

BEST – BELEZA IN, BEST – BELISIMA IN, povrch ANTICO, barva colormix etna

 

BEST – SOLITERA, povrch STANDARD, barva colormix eben

 

 

 

 

Datum zveřejnění: 22.9.2014 , Autor: BEST, a.s.

Zpět na všechny novinky

Novinky

stroje Dr. Bender v nabídce diadex s.r.o.

Vážení přátelé, od října jsme zástupci společnosti Dr. Bender pro Českou a Slovenskou republiku. Více informací můžet získat na adrese https://www.diadex.cz/drbender_beluga_cz.ht…

NOVÝ DIADEX SHOP

  Vážení zákazníci a obchodní partneři, dnes jsme pro Vás spustili NOVÝ internetový obchod - diadex e-shop. Zaregistrujte se a získejte přístup do Speciální nabídky plné ak…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz