ALPAM: SBM se rozšiřuje o divizi stacionárních betonáren

SBM Mineral Processing GmbH, dlouholetý výrobce mobilních betonáren EUROMIX, přidalo s okamžitou platností do svého portfólia také STACIONÁRNÍ BETONÁRNY, jako svou novou divizi. Díky tomu, může SBM poskytnout plnou podporu svým zákazníkům v prefa i transport betonu.

 

Zkušený tým s know-how

Výrobce kvalitních mobilních betonáren z Horního Rakouska není žádným nováčkem se stacionárními betonárnami. Od začátků 80. let tým SBM realizoval nespočetně betonáren po celém světě.
Ing. Gerhard Gschwandtner společně s Ing. Helmuthem Neubacherem jsou manažery v oblasti řízení oborníků s více než 35-letými zkušenostmi. „Rozšiřujeme výrobní program o horizontální betonárny, věžové betonárny a betonárny šité na míru. Zaměřujeme se na modernizaci a úpravy stávajících betonáren“, sdělili oba manažeři.

Co je pravdou pro mobilní EUROMIX sérii, je aplikováno také na stacionární betonárny: rentabilita, vysoká kvalita zařízení, snížení investičních rizik s ohledem životnímu prostředí. Milióny kubických metrů betonu vyrobených v nejtvrdších podmínkách, ale nikdy ne na úkor kvality jsou nejlepší možnou referencí. 
Od USA k Rusku, od Skandinávie po Afriku, splňují SBM betonárny všechny požadavky na výrobu vysoce kvalitního betonu. 
A to platí nejen pro řadu EUROMIX, ale také stacionární betonárny vyrobené v SBM !

 

  

 (C) ALPAM, Pavel Mráz

 

 

Datum zveřejnění: 4.11.2012 , Autor: ALPAM s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz