APROMA a.s.

APROMA a.s.
Výroba svařovaných sítí - kari i hladkých, mobilního a pevného oplocení, půjčovna mobilního oplocení, Siteboxy, prodej hutního materiálu, nově gabiony, easy boxy podniková prodejna.

Jak nás kontaktovat?

Adresa

APROMA a.s.
Nákladní 1/3179
702 80, Ostrava - Moravská Ostrava
IČO: 27801951

Kontakt

Telefon: 737 253 535,
E-mail: josifkova@aproma.cz
Web: www.aproma.cz

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 7.00 - 15.30 hod

Nákladka do 15:00 hodin

O nás

Společnost APROMA, dříve VOKD Svařované sítě, a.s je výrobcem kvalitních svařovaných sítí určených pro široké využití ve stavebnictví a architektuře. Patří mezi pravidelné dodavatele renomovaných stavebních firem, výrobce betonových prvků a prodejců v České republice i v zahraničí. APROMA a.s. svou schopnosti řešit náročná přání zákazníků vstupuje na dynamické segmenty trhu.

Sortiment

Svařované sítě - výztuž do betonu:

 - Svařování sítí z drátů hladkého i žebírkového, ø 3,5mm až 8mm; velikost ok sítí od minimálních 50x30mm; velikosti sítí šířky 1500mm až 3000mm a délky až 8000mm, nebo svařování sítě bez tzv. omezení délky, tj. svitky sítí.

Pevné a mobilní oplocení:

 - ploty pro trvalé oplocení s provedením povrchové úpravy žárovým zinkováním, komaxitem, nebo barevným lakováním.

Ploty pro dočasné oplocení, tzv. mobilní oplocení vyráběné ze sítí z pozinkovaného drátu. Výhodou mobilního oplocení je jeho jednoduchá a rychlá montáž a demontáž.

Použití: Trvalé oplocení průmyslových areálů, logistických center, administrativních a rezidenčních areálů, sportovních areálů, obchodních areálů, rychlostních silnic a dálnic, lesních a zemědělských pozemků, apod. Dočasné oplocení zařízení staveniště, společenských a kulturních akcí, apod.


PRODUKTY:

 

Doprava a mechanizace

Zajišťujeme dopravu materiálu


Kvalita

APROMA a.s. je držitelem těchto certifikátů:

- ČSN EN ISO 9001:2001, vydané TAZUS Praha, s.p.

- Certifikát pro DIN 488 německé zkušebny LGA Norimberg pro  EU

- Certifikáty o shodě, vydané TAZUS Praha, s. p.

Dokumenty ke stažení

Certifikáty