Asociace pro rozvoj recyklace stavebních materiálů v České republice

ARSM, dlouholetý partner projektu Betonserver.cz je asociace zabývající se řešením problémů souvisejících s recyklací inertních stavebních a demoličních odpadů: poradenství, podpora a zastupování svých členů v odborných, právnických a organizačních otázkách v oblasti recyklace stavebních materiálů a při návazných jednáních s jinými subjekty; příprava koncepcí recyklace stavebních materiálů, jejich podpora v rámci tvorby právních, normových a plánovacích předpisů v celorepublikovém rozsahu a odborná kontrola dosahovaných výsledků.

 

Jsme nezávislou organizací tvořenou právnickými a fyzickými osobami, jejichž cílem je provozování technologie a procesu recyklace odpadních materiálů z demolic a výstavby stavebních objektů. Ve své činnosti se řídíme zákony České republiky a stanovami Asociace.

 

 

Základní přehled činnosti asociace :

 

- Poradenství, podpora a zastupování svých členů v odborných, právnických a organizačních otázkách v oblasti recyklace stavebních materiálů a při návazných jednáních s jinými subjekty.

 

- Zvyšování podílu recyklovaných druhotných stavebních surovin při aplikacích ve stavební výrobě a zajišťování jejich kvality.

 

- Příprava koncepce recyklace stavebních materiálů, jejich prosazení v právních, normových a plánovacích předpisech v celorepublikovém rozsahu a odborná kontrola dosahovaných výsledků.

 

- Podpora výzkumu a vývoje technologických aspektů, jakož i normotvorného procesu v oblasti recyklace stavebních materiálů.

 

- Navazování a udržování kontaktů a přímých spoluprací na mezinárodní úrovni.

 

 

Kontakt :

prezident ARSM:

Doc. Ing. Miroslav Škopán, CSc.

 

Adresa:

Technická 2896/2

616 69 Brno - Žabovřesky

 

Telefon:  +420 541 142 427

Fax:  +420 541 142 425

E-mail: arsm@arsm.cz

 

Datum zveřejnění: 28.10.2018 , Autor: ARSM

Zpět na všechny novinky

Novinky

ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU

Dovolujeme si Vám oznámit, že jsme obdrželi certifikační značku Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu, a to pro skupinu výrobků betonové dlažební bloky, betonov…

Novinky v technologii Laser Screed Somero

V únoru letošního roku se na Floridě konalo školení servisních specialistů na laserem naváděné stroje určené na finální úpravu betonových podlah - technologie Laser Screed® SOM…

KCPPUMP - Pozvánka na veletrh BAUMA

Mnichov, 8.4. - 14.4.2019 . 32. mezinárodní veletrh stavebních strojů, strojů na výrobu stavebních hmot, těžařských strojů.

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Vyberte si níže kontakt a ozvěte se nám

Pevná linka 244 403 386 Mobil 602 975 202 E-mail info@betonserver.cz