Novinky

Asociace pro rozvoj recyklace stavebních materiálů v České republice

ARSM, dlouholetý partner projektu Betonserver.cz je asociace zabývající se řešením problémů souvisejících s recyklací inertních stavebních a demoličních odpadů: poradenství, podpora a zastupování svých členů v odborných, právnických a organizačních otázkách v oblasti recyklace stavebních materiálů a při návazných jednáních s jinými subjekty; příprava koncepcí recyklace stavebních materiálů, jejich podpora v rámci tvorby právních, normových a plánovacích předpisů v celorepublikovém rozsahu a odborná kontrola dosahovaných výsledků.

Odvětrané fasády LIFEBRICK na výstavě FOR ARCH 2018

Fasádní obklady Lifebrick jsou ideální pro řešení odvětraných, nebo difúzně otevřených fasád s možností zateplení. Přijďte na veletrh FOR ARCH ve dnech 18. - 22.9.2018 a prodiskutujte na stánku Lifebrick možnosti řešení na váš dům. Tým odborných technických poradců je připraven na vaše dotazy a požadavky týkající se nejen zateplení, ale i realizace a možnosti uplatnění dotace.

Na modernizaci D1 se podílejí supermobilní betonárny SBM Euromix

Hned dvě supermobilní betonárny Euromix bylo možné vidět v bezprostřední blízkosti stavby na úseku dálnice D1 Hořice (EXIT 75) – Koberovice (EXIT 81) od července 2017 do června 2018. Celková modernizace spočívá v rozšíření komunikace na kategorii D 28, teda o dva jízdní pásy o šířce zpevnění 11,5 metrů a zlepšení stavebně technického stavu dálnice a bude dokončena v listopadu 2018.Novinky

Potřebujete pomoci?

Vyberte si níže kontakt a ozvěte se nám

Pevná linka 244 403 386 Mobil 602 975 202 E-mail info@betonserver.cz